Speciální dřevěné konstrukce

Tyto zakázky jsou pro nás skutečnou výzvou a je pro nás velkou poctou, že se na nás obracejí i významné stavební společnosti evropského regionu. Realizace těchto konstrukcí nezapadá do běžných kategorií dřevěných konstrukcí, nicméně náš realizační tým je připraven ujmout se i těchto složitých projektů.

 

cekarnakramolingaraz-roub-2lavkazoo 3-u

 

Podpora projektantům

Náš tým je připraven poskytnout podporu projektantům a architektům již ve fázi přípravy projektu případně studie stavby. V rámci spolupráce při přípravě projektové dokumentace pomůžeme s návrhem konstrukční studie stavby, volbou vhodného konstrukčního detailu nebo zpracování studie proveditelnosti navrhované stavby. Výsledkem spolupráce může být rovněž zpracování statického výpočtu dřevěné konstrukce, nebo zpracování konstrukční části projektové dokumentace.

 

Drobné typové stavby - zahradní přístřešky, pergoly, altánky, garážové stání

 

Dritec1IMG 6234obr10

 


Drobné stavby

Jsme schopni komplexně pokrýt poptávku stavebního trhu po dřevěných konstrukcích včetně drobných staveb. Mezi ně lze zařadit stavby pro městkou infrastrukturu, různé typy přístřešků nebo masivní dřevěná zábradlí. Jsme připraveni vyjít vstříc našim klientům s individuálními návrhy drobných tesařských konstrukcí.